Specializované řemeslné práce


01

Tyto práce vyžadují vysokou úroveň dovedností, preciznosti a znalosti tradičních technik. Obrátit se na nás můžete například ohledně pozlacovačských, lakýrnických či čalounických prací. 

Pozlacovačské a lakýrnicko/štafířské práce

Naše služby zahrnují profesionální pozlacování. Využíváme tradiční techniky a materiály, jako je pravé zlato, stříbro či jiné kovy pro obnovu a zvýraznění uměleckých děl a architektonických detailů. Dbáme na to, aby byly výsledné práce v souladu s původním vzhledem a historickým kontextem objektu.

Specializujeme se na lakýrnické techniky, včetně aplikace tradičních lakových finišů a patinování, které jsou nezbytné pro restaurování a konzervaci historického nábytku a dřevěných prvků. Naše metody jsou pečlivě vybírány a aplikovány tak, aby respektovaly původní materiály a techniky (leštěné šelakové politury, fládrovéní, voskování).

Řezbářské a ebenistické práce

Nabízíme odborné řezbářské práce ze dřeva. Restaurujeme či replikujeme původní řezby, řezbářské detaily s vysokou mírou autenticity, čímž přispíváme k celkové estetice a historické hodnotě restaurovaných objektů a děl.

Provádíme práce včetně obnovy a replikace intarzií, inkrustací a marqueterie. Používáme autentické materiály a postupy, abychom zajistili, že obnovené dílo bude co nejvíce odpovídat originálu, a zároveň udržíme jeho historickou a estetickou hodnotu.

Čalounické práce

Nabízíme kompletní služby v oblasti čalounění, od tradičních technik po moderní metody přizpůsobené specifikům každého projektu. To zahrnuje obnovu a replikaci historických čalounění, výběr a aplikaci vhodných tkanin, a zajištění, že výsledná práce bude v souladu s původními designy a technikami.

Naše specializované řemeslné práce jsou prováděny s největší pečlivostí a respektem k historii a tradičním řemeslným technikám. Věříme, že kombinace odborných znalostí a tradičních metod je klíčem k dosažení nejlepších možných výsledků v procesu restaurování a konzervace kulturního dědictví.

S čím vám můžeme pomoci?

Máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli s jakýmkoli projektem, od drobných osobních uměleckých děl po velké kulturní památky.

30 let

Už více než tři dekády působíme v daném odvětví.

Respekt

Projevujeme úctu k tradičním materiálům a postupům.

Technologie

Jsme zastánci moderních technologií a metod.

Reference

Pro nás neexistuje větší radost než pozitivní ohlasy od našich klientů.


Copyright © 2024 by viktory.cz - Success for your business