Sanace a prevence


01

V historických objektech a uměleckých dílech se někdy mohou vyskytovat dřevokazní škůdci a jiné biologické napadení. V rámci našich služeb vás těchto nevítaných hostů zbavíme a zaměříme se také na vhodnou prevenci.  

Likvidace dřevokazných škůdců

Nabízíme komplexní služby pro identifikaci, likvidaci a prevenci proti dřevokazným škůdcům, které ohrožují historické objekty a umělecká díla. Využíváme nejnovější poznatky a technologie, které zajišťují efektivní ochranu s minimálním dopadem na originální materiál.

Ošetření proti biologickému napadení

Poskytujeme služby zaměřené na ochranu kulturního dědictví před biologickým napadením, včetně plísní, bakterií a dalších biologických agens. Naše přístupy zahrnují jak preventivní opatření, tak kurační zásahy, které zajišťují dlouhodobou ochranu a udržitelnost historických objektů a uměleckých děl.

Dezinsekce

Kulturní bohatství může být ohroženo destrukční činností hmyzu, plísní a hub. V rámci dezinsekce proto používáme speciální technologie pro hubení dřevokazného hmyzu

Jednotlivé předměty putují do konzervačního ozařovacího pracoviště, kde je možné ošetřit předměty ze všech druhů organických materiálů (dřevo, kůže, textil, papír a další). Zároveň díky své velikosti pojme i větší kusy nábytku a soch. Konzervace dřeva dezinsekcí vyniká svou vysokou účinností v celém objemu napadaného dřeva. Jelikož se nevyužívají žádné chemické prostředky, je toto řešení šetrné i k povrchové úpravě ošetřovaných předmětů. 

S čím vám můžeme pomoci?

Máte zájem o naše služby nebo potřebujete nezávaznou konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli s jakýmkoli projektem, od drobných osobních uměleckých děl po velké kulturní památky.

30 let

Už více než tři dekády působíme v daném odvětví.

Respekt

Projevujeme úctu k tradičním materiálům a postupům.

Technologie

Jsme zastánci moderních technologií a metod.

Reference

Pro nás neexistuje větší radost než pozitivní ohlasy od našich klientů.


Copyright © 2024 by viktory.cz - Success for your business